• Hotel Super Heroes
We Do Hotels wspiera Hotel Super Heroes.

Do kogo skierowana jest akcja i kto bierze w niej udział?

Hotel Super Heroes to pierwsza hotelarska akcja charytatywna. Idea jest prosta, bo jej uczestnicy chcą pomagać dzieciom. Każdy może wziąć udział w wydarzeniu i wspomóc dzieci, przez kupno cegiełki. Dodatkowo, dla hotelarzy będzie specjalne wydarzenie sportowo-integracyjne, które zwieńczy proces pomocy stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce.

We Do. Hotels zdecydowała się wesprzeć tę szczytną inicjatywę, przez udzielenie akcji wsparcia marketingowego oraz komunikacyjnego. Na skutek podjętych działań, została jednym z patronów wydarzenia. O motywacjach do wzięcia udziału w akcji wypowiedziała się Dyrektor Zarządzająca We Do. Hotels, Anna Wykurz.
Hotel Super Heros to piękna inicjatywa, która powstała z pasji. Jak tylko dowiedzieliśmy się o akcji, wiedzieliśmy, że chcemy pomóc i uczestniczyć w szczytnym celu, jakim jest pomoc dzieciom.

Każdy może wziąć udział w akcji przez nabycie cegiełki o minimalnej wartości 100 złotych.

 

Dodatkowo hotelarze będą mogli wziąć udział w wydarzeniu przez kupno symbolicznej cegiełki oraz opłacenie wpisowego w wysokości 299 złotych. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na fundację SOS Wioski Dziecięce.
Finał akcji Charytatywnej dla hotelarzy odbędzie się w Dworku nad Pilicą, między 8 a 10 czerwca bieżącego roku. W trakcie eventu zostaną rozegrane zawody zespołowe, mające charakter integracyjny. Każdy z biorących udział może wystawić maksymalnie dwie osoby, które będą zdobywać punkty, na podstawie których wyłoniony zostanie zwycięzca. Wydarzenie zapowiada się fantastycznie, jednak tutaj najważniejsza jest idea pomocy dzieciom.

SOS Wioski Dziecięce to organizacja pozarządowa, która pomaga porzuconym dzieciom i sierotom. Aktualnie organizacja działa w 135 krajach. W Polsce pod organizacją działają 4 Wioski Dziecięce oraz 14 świetlic środowiskowych, które nieocenienie pomagają dzieciom. To właśnie dzięki nim, wiele dzieci może znaleźć bezpieczny kąt oraz otrzymać ciepły posiłek.

We Do Hotels to firma szkoleniowo-doradcza, która wspiera hotelarzy w efektywnym zarządzaniu, zwiększaniu rezerwacji bezpośrednich oraz aktywnej sprzedaży. W projekcie Hotel Super Herous odpowiadamy za komunikację, marketing oraz działania wizerunkowe.

JEŚLI CHCESZ OTRZYMYWAĆ NA MAILA WARTOŚCIOWE TREŚCI DOTYCZĄCE ZARZĄDZANIA ZESPOŁEM ORAZ ISTOTNE NARZĘDZIA DO WYKORZYSTANIA W BRANŻY HOTELARSKIEJ TO ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA.

[wysija_form id=”21″]

* Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest We Do Media Group, ul. Płocka 5a, 01-231 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania informacji o webinarach, nowych artykułach na blogu oraz nowych usługach i ofertach.. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: contact@wedohotels.pl  Naszą Politykę Prywatności znajdziecie Państwo pod tym linkiem 

 

Zainteresował Cię ten artykuł?

Zapisz się do newslettera!