E-book Organizacja Procesu Sprzedaży B2B w Hotelu -
Close

E-book Organizacja Procesu Sprzedaży B2B w Hotelu

Hotelarzu!  Pobierz e-book, dzięki któremu realnie zwiększysz swoją sprzedaż B2B! E-book „Organizacja Procesu Sprzedaży B2B w Hotelu”. Dowiesz się  jak zorganizować aktywną sprzedaż. Jak skutecznie pozyskiwać klientów przez zapytania ofertowe i jak budować długofalowe relacje z klientami.

Obecnie branża hotelarska ma się bardzo dobrze.

Działy sprzedaży w hotelach mają pełne ręce pracy przy obsłudze licznych zapytań ofertowych.  Klienci wręcz biją się o dostępność terminów na organizację eventu czy konferencji. Aż chciałoby się, aby taka sytuacja trwała wiecznie…

Niestety!

Cytując klasyka: Nic nie trwa wiecznie. Niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie.” Rynek działa w cyklach koniunkturalnych i niebawem może pojawić się spowolnienie. Często w takim okresie w pierwszej kolejności zmniejszane są budżety na eventy i konferencje. Mówi się, że sprzedaż to statystyka. Jednak sama statystyka nie wystarczy, jeśli nie inwestuje się w umiejętności działu handlowego. 

Sprzedaż to sztuka, której można się nauczyć i którą można i trzeba doskonalić. Oczywiście większość sprzedawców ma naturalne predyspozycje i czują się w swojej branży jak ryby w wodzie. Jednak i oni potrzebują edukacji oraz wsparcia procesu sprzedażowego.  

Uważamy, że  to właśnie teraz jest najlepszy moment, aby wzmacniać kompetencje działów handlowych w zakresie budowania długofalowych relacji z klientami i aktywnej sprzedaży B2B. To właśnie te kompetencje umożliwią im sprzedaż w czasach, kiedy trudno się sprzedaje.

Dlatego oddajemy w Państwa ręce tego e-booka, mając nadzieję, realnie wesprzeć Was w organizacji procesu sprzedaży i przygotować Waszych handlowców do pracy w trudniejszych czasach.

PODAJ E-MAIL, ABYŚMY MOGLI WYSŁAĆ DO CIEBIE E-BOOKA! 

„ORGANIZACJA PROCESU SPRZEDAŻY B2B W HOTELU”.

[wysija_form id=”27″]

* Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest We Do Media Group, ul. Płocka 5a, 01-231 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania informacji o LIVE, o webinarach, nowych artykułach na blogu oraz nowych usługach i ofertach. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: contact@wedohotels.pl  Naszą Politykę Prywatności znajdziecie Państwo pod tym linkiem 

 

One Response to E-book Organizacja Procesu Sprzedaży B2B w Hotelu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *