ŚWIADOMY
INWESTOR
HOTELOWY

Po raz pierwszy w Polsce program szkoleniowy
dla inwestorów w branży hotelowej.

Zostań Świadomym Inwestorem Hotelowym!zapisz się na szkolenie

Dla kogo?

Świadomy inwestor hotelowy to idealny program dla każdego, kto rozważa inwestycję w branży hotelowej i potrzebuje praktycznej wiedzy na temat tego, jak ją prowadzić, aby wygenerować oczekiwane zyski.

Jest to program zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z branżą hotelarską, jak również dla tych, którzy już wybudowali swój pierwszy hotel, ale chcą zwiększyć jego rentowność. Dla inwestorów, właścicieli i osób zarządzających.

Podczas spotkań z właścicielami hoteli często słyszymy od nich: „gdybym tylko wcześniej o tym pomyślał…”, „gdybym ja to wiedział, zanim ruszyliśmy z inwestycją…” . Każda branża ma swoją specyfikę, a jej nieznajomość może generować niepotrzebne koszty. W przypadku hoteli, te koszty liczone są w milionach złotych. Dlatego właśnie zaprosiłyśmy do współpracy Radosława Altheima - Hotelarza z wieloletnim doświadczeniem, aby podzielił się z uczestnikami swoją wiedzą w zakresie planowania i prowadzenia inwestycji hotelowych. Jest to wiedza, która pozwoli inwestorom oszczędzić miliony!

Anna Wykurz, CEO We Do. Hotels

Co zyskasz dzięki udziałowi w programie?

Szczegółowy program:

Prowadzący

Gdzie i kiedy?

4 zjazdy weekendowe

11-13 X | 25-27 X | 16-17 XI | 6-7 XII

hotele miejskie i resortowe w Polsce

Tak, jestem zainteresowany

Już teraz zarezerwuj sobie miejsce na szkoleniu Świadomy Inwestor Hotelowy!

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci ofertę udziału w szkoleniu.

Uwaga! Pracujemy tylko w małych, elitarnych grupach, dlatego liczba miejsc jest ograniczona.

Formularz
zgłoszeniowy

POPULARNE SZKOLENIA dla hoteli

szkolenie
Efektywna Recepcja

Szkolenie dla pracowników recepcji i działów rezerwacji. Prowadzenie rozmowy rezerwacyjnej, domykanie rezerwacji, upsell, usługi dodatkowe. Dzięki temu szkoleniu hotele, z którymi współpracowaliśmy podniosły liczbę rezerwacji telefonicznych nawet o 168%!

szkolenie
Aktywna sprzedaż

Szkolenie dla działu sprzedaży, dzięki któremu zwiększycie kompetencje w zakresie budowania relacji z klientami biznesowymi, a także zmienicie przekonania o wykonywaniu zimnych telefonów. Przełamiecie barierę strachu przed kontaktem telefonicznym, a proces sprzedaży stanie się łatwiejszy i przyjemniejszy.

szkolenie
Efektywny Lider

Szkolenie We Do Efektywny Lider to szkolenie dla osób, które zarządzają zespołami, dla kierowników, menedżerów, dyrektorów. Szczególnie jest to szkolenie dla ekspertów w swojej dziedzinie, którzy objęli stanowisko kierownicze i potrzebują intensywnego kursu nowoczesnego zarządzania.