• Recepcja
 • Sprzedaż
 • Szkolenia
 • Techniki Zwiększania Sprzedaży
Szkolenia Recepcji i Działu Rezerwacji

Szkolenia recepcji i działu rezerwacji. Stacjonarnie, online czy VOD?  Podczas gdy wielu Hotelarzy nadal woli szkolenia stacjonarne, nasze programy online i VOD zyskują na popularności. Dlaczego? Bo trudno o lepszy sposób na wdrażanie nowych pracowników w tematykę skutecznej sprzedaży!

„My stawiamy wyłącznie na szkolenia stacjonarne!” – powiedział Klient.

„Oczywiście” – odpowiedziałam – „Zróbmy program stacjonarny.”

Szkolenie było udane, Klient był zadowolony. Po jakimś czasie wrócił do nas.

„Potrzebujemy kolejnego szkolenia, prawie cały zespół nam się wykruszył. Trzeba przeszkolić nowe osoby”.

„Oczywiście” – odpowiedziałam – „Zróbmy program stacjonarny. Ale tym razem zróbmy także wersję VOD, abyście z łatwością mogli wdrażać nowych pracowników.”

Koleje udane szkolenie. Nagrany materiał VOD. Po jakimś czasie Klient znowu do nas wrócił.

„Dziękuję za ten pomysł z VOD! To strzał w dziesiątkę! Trudno o lepszy sposób na wdrażanie nowych pracowników w tematykę skutecznej sprzedaży!”

Oto jeden z przykładów efektywnej współpracy szkoleniowej.

Jeśli potrzebujesz wzmocnić kompetencje sprzedażowe Twojego zespołu recepcji lub działu rezerwacji to rozważ następujące modele współpracy szkoleniowej:

 1. Dedykowane szkolenie stacjonarne + dedykowane warsztaty online + dedykowane materiały VOD.
 2. Dedykowane szkolenie stacjonarne + materiały VOD.
 3. Pakiet ALL IN VOD – dostęp do wszystkich szkoleń sprzedażowych na naszej platformie przez okres 12 miesięcy.

Dedykowane szkolenie stacjonarne: Efektywna Recepcja, Efektywna Rezerwacja, dedykowane warsztaty online oraz dedykowane materiały VOD.

Rozwiązanie pierwsze jest najczęściej wybierane przez duże hotele oraz sieci hotelowe. To Klient bardzo świadomy, który rozumie, że szkolenie skutecznego zespołu sprzedażowego to proces.

Zaczynamy od szkolenia stacjonarnego. Po szkoleniu analizujemy co zostało skutecznie wdrożone. Na tej podstawie przygotowujemy program warsztatów online. Na warsztatach online spotykamy się regularnie np. co miesiąc/ co 2 miesiące.

Szkolenie skutecznego zespołu sprzedaży to proces! 

Dodatkowo przygotowujemy specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników w postaci nagrania VOD. Wszystkie materiały: czyli nagrania warsztatów online oraz program wdrożeniowy VOD udostępniamy klientowi za pośrednictwem platformie kursowej. Są to programy dedykowane, dostępne tylko dla kont wskazanych przez Klienta.

Dedykowane szkolenie stacjonarne Efektywna Recepcja, Efektywna Rezerwacja + materiały VOD

Rozwiązanie wybierane przez hotele, które decydują się na dedykowane szkolenie stacjonarne. W ramach utrwalenia materiału proponujemy dostęp do szkolenia VOD. To bardzo skuteczna metoda na powtórzenie i utrwalenie wiedzy zdobytej na szkoleniu. Pamiętaj, że szkolenie to proces!

Pakiet ALL IN VOD 

To dobre rozwiązanie dla każdego obiektu, któremu zależy na zwiększaniu sprzedaży. W ramach pakietu ALL IN VOD zyskujesz dostęp do wszystkich naszych szkoleń sprzedażowych na platformie kursowej. Trudno o lepszy sposób na przeszkolenie zespołu – zarówno działu rezerwacji i recepcji, jak i działu sprzedaży MICE.

Pakiet okazuje się niezastąpiony także w przypadku wdrażania nowych pracowników w tematykę skutecznej sprzedaży. Oto najważniejsze korzyści, jeśli zdecydujesz się na dostęp VOD:

 • Optymalizacja kosztów – jeden dostęp dla całego zespołu,
 • Oszczędność – szkolenie online jest tańsze od szkoleń stacjonarnych,
 • Zakres szkolenia  – ta sama wiedza, co na szkoleniu stacjonarnym,
 • Roczny dostęp – dostęp do szkoleń przez 12 miesięcy,
 • Możliwość wielokrotnego odtwarzania lekcji i modułów,
 • Materiały dydaktyczne do pobrania,
 • Ćwiczenia do samodzielnego wykonania,
 • Możliwość konsultacji z trenerem na zamkniętej grupie,
 • Trudno o lepszy sposób na wdrażanie nowych pracowników! 

W pakiecie obecnie znajdziesz 13 szkoleń sprzedażowych. Co miesiąc dodawane będą nowe materiały. Oprócz tego niebawem uruchomimy zamkniętą grupę dla uczestników naszych szkoleń VOD. Na grupie będziemy prowadzić zamknięte webinary oraz sesje pytań i odpowiedzi z trenerem.

Jeśli zainteresował Cię któryś z pakietów szkoleniowych to napisz do nas! 

Jeśli zainteresował Cię pakiet ALL IN VOD – to pod TYM LINKIEM sprawdzisz listę dostępnych szkoleń!

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł i chcesz otrzymywać od nas treści dotyczące skutecznej sprzedaży, zapisz się na newsletter.

Zainteresował Cię ten artykuł?

Zapisz się do newslettera!