Zostaw swoje dane!
A my skontaktujemy się z Tobą, aby dobrać
najlepszą ofertę dla Twojego obiektu:

Kim jesteśmy?

Ekspert

Jesteśmy firmą, która wyspecjalizowała się w strategii, marketingu i szkoleniach w branży hotelarskiej. Doskonale poznaliśmy specyfikę branży, dlatego tworzymy unikalną ofertę dla obiektów hotelowych.

Autorytet

Regularnie piszemy artykuły do czasopism branżowych, publikujemy e-booki, występujemy w roli prelegentów na licznych konferencjach branżowych. Dzielimy się wiedzą podczas regularnych programów FB LIVE oraz LIVE z Hotelarzem, podcastów Horeca Radio oraz na naszym blogu i kanale You Tube.

Praktyk

Na co dzień współpracujemy z hotelami z całej Polski. Naszymi Klientami są zarówno obiekty resortowe jak i miejskie, 5, 4 i 3*, obiekty konferencyjne, SPA, biznesowe, butikowe, tematyczne, aprthotele a nawet sieci hosteli.

Co mówią o nas klienci?

„Jesteście genialne! Robicie kawał dobrej roboty. Magdy Gessler branży hotelarskiej”

agnieszka
właścicielka

„Świetne szkolenie, prowadzone w sposób angażujący. Niestandardowe prowadzenie jest jego ogromnym atutem, dzięki temu jest one skuteczne i efektywne.”

Sebastian
Pracownik recepcji

"Polecam szczególnie świadomym hotelarzom.”

katarzyna
marketing menadżer

„Szkolenie super! Uważam, że powinno być robione regularnie. Scenki przeprowadzone tak, że nie czuło się presji czy ośmieszenia.”

Agnieszka
Pracownik recepcji

„Najlepsze szkolenie sprzedażowe dla recepcji, na którym byłam! Jest to pierwsze szkolenie bez prezentacji, dynamiczne, efektowny, angażujące. Brawa Małgosiu.”

Ania
Dyrektor
cr