Blog

Efektywny Lider w Hotelu

Zapis webinaru Efektywny Lider w Hotelu. Jesteś hotelarzem i interesuje Cię tematyka zarządzania i skutecznego przywództwa. Jesteś menedżerem w hotelu i chcesz zwiększyć swoją skuteczność w zarządzaniu? Serdecznie Cię zapraszam do zapoznania się z tym materiałem.

Podcast Skuteczna Sprzedaż w Hotelu #1

Zapraszam na pierwszy odcinek mojego nowego podcastu o skutecznej sprzedaży dla Hotelarzy. W odcinku pierwszym poruszam temat „Goście z portali rezerwacyjnych. Jak o nich zadbać aby chcieli wracać i rezerwować bezpośrednio w hotelu”.

Jak recepcja powinna przedstawiać ofertę hotelu

Od ponad 10 lat pomagam hotelom z całej Polski sprzedawać. Dziś odpowiem Ci na pytanie, które z pewnością nurtuje każdego właściciela hotelu – jak recepcja powinna przedstawiać ofertę hotelu, aby sprzedaż była jak najwyższa? Jak mówić o ofercie hotelu, aby Goście chcieli rezerwować właśnie u Was Musisz pamiętać, że Goście, którzy do Ciebie przychodzą, są […]

Recepcja, która skutecznie sprzedaje

Sprzedaż oferty pobytowej przez dział rezerwacji i recepcji w hotelach, szczególnie w hotelach wakacyjnych i resortach stanowi spory procent całej sprzedaży indywidualnej (nawet do 70 – 80%). Dlatego szczególnie ważne jest, aby wspierać kompetencje oraz umiejętności sprzedażowe pracowników rezerwacji i front office. Ponieważ to właśnie oni mają bezpośredni wpływ na wielkość sprzedaży w hotelu!

Marketing konwersacyjny jako ważny element strategii marketingowej hotelu

Osoby zarządzające hotelami lubią być na bieżąco z najnowszymi trendami w marketingu i komunikacji. Jednocześnie chętnie wdrażają w swoich obiektach rozwiązania, które dobrze sprawdzają się w sprzedaży i obsłudze Gościa. W dzisiejszym artykule opowiem o tym w jaki sposób technologia chatbot w hotelu może wspierać obsługę Gości i sprzedaż oraz dlaczego warto uwzględnić marketing konwersacyjny […]