• Sprzedaż
Walentynki Wyjątkowy Dzień dla Hoteli
szkolenia w hotelarstwie

Walentynki to wyjątkowy dzień, który coraz więcej Polaków spędza w hotelu. Hotele prześcigają się w ofercie Walentynkowej, proponując swoim klientom romantyczne kolacje, pakiety spa i dodatkowe atrakcje.

Jest taki dzień w roku, w którym nasze globalne społeczeństwo dzieli się na co najmniej 3 radykalne obozy… Tak, tak mowa tu o jednym z najbardziej komercyjnych świąt – o Walentynkach… Jedni je kochają, innym są obojętne, a pozostali udają, że nie wiedzą o co chodzi ;). Co roku 14 lutego zalewa nas fala serduszek, baloników, lampek i zakochanych par…..

Zastanawiacie się jakie są sposoby na spędzenie tego dnia bez zbędnego szumu?

Pakiet hotelowy

Według ostatnich badań branży hotelarskiej zauważono wzrost zainteresowania ofertami tworzonymi z myślą o celebrowaniu walentynek. Nic dziwnego. Kto z nas nie marzy o słodkim lenistwie w ciepłym hotelowym łóżku, o długich spacerach w blasku ulicznych latarni i romantycznej kolacji? Obecnie wiele hoteli tworzy oferty skrojone na miarę oczekiwań najbardziej wymagającego klienta. Śniadanie podane do łóżka,  masaż gorącymi kamieniami czy zabiegi w SPA…. to tylko niektóre z propozycji przygotowanych z myślą o hotelowych Gościach.

Wbrew pozorom równie dużą popularnością cieszą się  hotelowe oferty restauracyjne oferty przygotowane z myślą o walentynkach. W wielu przypadkach specjalne restauracyjne menu jest mocno rozbudowane i  bardzo często wzbogacone o magicznie działające afrodyzjaki…. Co prawda ich skuteczności nie zawsze możemy być pewni, ale nic nie zaszkodzi aby je przetestować 😉

Jakie destynacje są przez nas najczęściej obierane? Oczywiście w pierwszej kolejności są to romantyczne hotele usytuowane w malowniczych górskich dolinach, lub te położone na brzegu mazurskich jezior. Wybierając miejsce idealne do spędzenia walentynek skupiamy się również na otoczeniu hotelu. Cisza i spokój to dwie cechy cenione najbardziej….

Właściciele hoteli prześcigają się w tworzeniu ofert, zresztą nic w tym dziwnego ponieważ od paru lat można zauważyć duży wzrost zainteresowania takimi ofertami. Skąd taki kierunek? Odpowiedź jest wprost banalna: w dużej mierze sami kreujemy popyt na tego typu usługi. Tryb życia w obecnych czasach nie należny do najlżejszych. Coraz częściej potrzebujemy chwili oderwania od rzeczywistości, a jeśli można to połączyć ze spędzeniem czasu ze swoją połówką to… czego chcieć więcej?!?

Warto odpowiedzieć sobie na banalne pytanie: „Czego oczekujemy”? Później pozostaje nam tylko wybrać odpowiednią ofertę, kupić bilety i… w drogę!!!!

Autor: Joanna Kołdej

Przeczytaj także: Oferty pakietowe opanowują rynek hotelowy w Polsce

Zainteresował Cię ten artykuł?

Zapisz się do newslettera!